O nas UKS 50 Białystok – piłka ręczna

• shape
KIM JESTESMY

#TRENUJZUKS50

UKS 50 Białystok to klub piłki ręcznej założony w 2016 roku przez Monikę i Kamila Ustyniuk oraz Rodziców młodych adeptów piłki ręcznej. Jest zrzeszony w Podlaskim Wojewódzkim Związku Piłki Ręcznej i działa w Szkole Podstawowej nr 50 w Białymstoku. Jako stowarzyszenie samofinansujące, które nie jest jednostką budżetową ani samorządową, UKS 50 Białystok stał się znaczącym miejscem dla rozwoju piłki ręcznej. Szczególnie popularna wśród uczniów tej szkoły, piłka ręczna jest tu ulubioną dyscypliną sportową.
shape
  • SINCE 2016

• shape
RADOŚĆ GRY

Założyciele Klubu UKS50

Monika Ustyniuk i Kamil Ustyniuk, jako założyciele Uczniowskiego Klubu Sportowego 50, wnieśli znaczący wkład w rozwój młodych talentów w piłce ręcznej w województwie podlaskim. Ich zaangażowanie przyczyniło się do promocji sportu oraz budowania silnej społeczności wokół klubu. Dzięki ich pracy i działaniu sympatyków piłki ręcznej, UKS 50 stał się miejscem, gdzie młodzi sportowcy mogą nie tylko doskonalić swoje umiejętności, ale także uczyć się wartości takich jak dyscyplina, szacunek i praca zespołowa. Sukcesy drużyn pod ich kierunkiem świadczą o wysokim zaangażowania w każdy aspekt treningu.

Historia

UKS50 Białystok to klub piłki ręcznej założony w 2016 roku przez Monikę i Kamila Ustyniuk oraz Rodziców młodych adeptów piłki ręcznej. Jest zrzeszony w Podlaskim Wojewódzkim Związku Piłki Ręcznej i działa w SP nr 50 w Białymstoku.

Misja

Siła w jedności, pasja do gry! - UKS 50 uczy ducha sportowej rywalizacji i zaangażowania, które są niezbędne w piłce ręcznej. Sukces w sporcie to nie tylko umiejętności, ale też serce, które wkłada się w każdy mecz.