Blog – piłka ręczna UKS 50 Białystok

UKS50 💛🤍🖤 w 1/16 Pucharu Polski – zapraszamy do bycia z nami w tym ważnym dniu

Puchar Polski – zapraszamy do kibicowania! BĘDZIE SIĘ DZIAŁO 17-19.05na hali SP 50. Zapraszamy! Dołącz do emocji – 1/16 Pucharu Polski w piłce ręcznej! Zobacz, jak drużyny walczą o złoto!

Konkurs UKS50 ” Z alkoholu rezygnuję bo piłkę ręczną trenuję” 💛🤍🖤

konkurs UKS50 – zapraszamy! pracę oddaj do: 13 maja 2024 „Z alkoholu rezygnuję,bo piłkę ręczną trenuję„ Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w niezwykłym konkursie pod hasłem: „Z alkoholu rezygnuję, bo

Awans do Finału Województwa Podlaskiego w IMS Chłopców

W dniu dzisiejszym w Bielsku Podlaskim odbył się Półfinał Województwa Podlaskiego IMS Chłopców (7/8 klasa) w Piłce Ręcznej. Nasi Panowie wygrali dwa spotkania z SP Dąbrowa Białostocka i SP Sokoły

Mistrzostwo w Podlaskiej Lidze Dziewcząt

Nasze Dziewczyny wygrały dziś kolejne mecze w ramach Podlaskiej Ligi Dziewcząt i tym samym zajęły I miejsce w Podlaskiej Lidze Dziewczynek.

1 miejsce w Półfinale Województwa Podlaskiego ID Chłopców w Piłce Ręcznej

Chłopaki z najlepsi w Półfinale Województwa Podlaskiego ID w Piłce Ręcznej. Nasi Panowie byli bezkonkurencyjni i wysoko wygrali z kolegami z SP Turośń Kościelna, SP Szudziałowo i SP Nowe Piekuty.

1 miejsce w Półfinale Województwa Podlaskiego IMS Dziewcząt w Piłce Ręcznej

Dziś w odbył się Półfinał Województwa Podlaskiego IMS Dziewcząt w Piłce Ręcznej. Nasze dziewczyny wsparte 5 koleżankami WYGRAŁY wszystkie trzy spotkania: z SP Turośń Kościelna, SP Jabłoń Kościelna i SP

1 miejsce – Półfinał Mistrzostw Województwa Podlaskiego 2023/2024 w SP 50 Białystok.

Młodsze też w Finale Województwa Podl.W naszej szkole odbył się Półfinał Województwa Podlaskiego w ID (klasy 6 i młodsze) w Piłce Ręcznej. Dziewczyny bez większych problemów WYGRAŁY z rówieśniczkami z:

Vicemistrzostwo w Podlaskiej Lidze Juniora Młodszego

Medale za Vicemistrzostwo w Podlaskiej Lidze Juniora Młodszego odebrali nasi Panowie. Nagroda Najlepszego Zawodnika zespołu powędrowała w ręce: Karola Zambrzyckiego