Sponsorzy UKS 50 Białystok – piłka ręczna

PARTNERZY i SPONSORZY

Nasi sponsorzy i partnerzy, którzy wspierają talenty

młodych szczypiornistów - piłka ręczna Białystok UKS 50

Logo1
PATRONOM SPORTU

Od Zarządu i Zawodników UKS50

Z głębi serca pragniemy podziękować Państwu za bezcenne wsparcie. Dzięki Państwa hojności i zaangażowaniu, młodzi szczypiorniści mają możliwość rozwijania swoich pasji i talentów sportowych w profesjonalnym i bezpiecznym środowisku.

Państwa wsparcie ma ogromny wpływ nie tylko na jakość treningów, ubiór zawodników i wyposażenie, ale także na budowanie wartości takich jak praca zespołowa, determinacja i zdrowa rywalizacja wśród naszych młodych sportowców. Dzięki Państwu, każde dziecko w naszym klubie może czuć się ważne i docenione, co ma istotne znaczenie dla ich rozwoju zarówno na boisku, jak i poza nim.

Jesteśmy wdzięczni, że możemy na Państwa liczyć i że wspólnie tworzymy miejsce, gdzie młodzi ludzie uczą się nie tylko gry w piłkę ręczną, ale również zdobywają umiejętności, które posłużą im w przyszłości. Dzięki Państwa wsparciu, UKS 50 staje się nie tylko klubem sportowym, ale prawdziwą społecznością, która wzmacnia i inspiruje.

dziękujemy wam!! za nieocenione wsparcie!
i Ty możesz nas wesprzeć

Wspieraj

młode talenty

Zachęcamy do przekazania wpłaty na rzecz UKS 50. Ta forma wsparcia jest prosta, a może znacząco przyczynić się do rozwoju działalności klubu. Pamiętaj, że wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych i młodych talentów jest fundamentem dla budowania silnej społeczności wśród dzieci. Każda kwota ma znaczenie i pomaga w realizacji ważnych celów UKS 50, takich jak zakup sprzętu, organizacja zawodów czy finansowanie treningów. To Twoja szansa na realne wsparcie młodych sportowców! Za które my z całego serca dziękujemy!