Drużyny 2024/2023 UKS 50 Białystok – piłka ręczna

  • shape
  • shape
2023/2024

#TRENUJZUKS50

Rok ten był dla drużyn UKS 50 czasem pełnym wyzwań, ale także niezwykłych osiągnięć i wzrostu. Niezachwiana wytrwałość zawodników i trenerów w obliczu trudności zaowocowała znaczącymi wygranymi, które z dumą świętowaliśmy jako klub. Nawet w momentach porażek, zawodnicy wykazali się niezwykłą zdolnością do uczenia się i czerpania doświadczenia z każdej rozegranej gry, co pozytywnie wpłynęło na ich rozwój i dalsze sukcesy. Ta niezłomna postawa i dążenie do doskonałości stały się inspiracją dla całej drużyny klubowej. Patrząc wstecz na miniony rok, możemy z pewnością stwierdzić, że każde spotkanie, zarówno wygrane, jak i przegrane, przyczyniło się do wzmocnienia ducha zespołowego i umocnienia naszej drużyny.
uks 50 Białystok

Dziewczynki - klasy 4-5

ENERGIA

Zespół pełen energii i zapału do sportu. Składa się z utalentowanych i ambitnych młodych zawodniczek, które pod okiem trenera nieustannie rozwijają swoje umiejętności, ucząc się pracy zespołowej oraz taktyki gry. Ich treningi są intensywne i skupione na technice oraz budowaniu silnej drużyny.
BIANKA OSIADACZ

BRAMKARZ

ZUZANNA WASILEWSKA

BRAMKARZ

MAGDALENA PÓŁTORAK

SKRZYDŁOWA

ZOFIA CHODOROWSKA

SKRZYDŁOWA

KORNELIA SOKOLIK

SKRZYDŁOWA

LENA KULBACKA

OBROTOWA

JULIA PIEŚLUK

SKRZYDŁOWA

AMELIA KALINOWSKA

ROZGRYWAJĄCA

PAULINA ŁAPIŃSKA

ROZGRYWAJĄCA

ZUZANNA WOJTKOWSKA

ROZGRYWAJĄCA

ALEKSANDRA ZAWADZKA

ROZGRYWAJĄCA

MILENA PAWLUCZUK

ROZGRYWAJĄCA

uks50 białystok

Dziewczyny - klasa 6-7

TO MY!

Zgrany zespół młodych talentów, które z pasją i determinacją szlifują swoje sportowe umiejętności. Ich treningi, charakteryzujące się intensywnością i duchem rywalizacji, kształtują nie tylko technikę gry, ale również budują silny charakter i poczucie drużynowej współpracy.
KHALIMAT SHAMURZAEVA

BRAMKARZ

NATALIA GUTOWSKA

OBROTOWA

KAROLINA PLISZKA

ROZGRYWAJĄCY

AGATA KALENIK

ROZGRYWAJĄCY

LIDIA AUGUSTYNOWICZ

ROZGRYWAJĄCA

MAJA ONIŚKO

ROZGRYWAJĄCA

RÓŻA JAKOWCZUK

SKRZYDŁOWA

HANNA BURAK

ROZGRYWAJĄCY

MILENA MARKOWSKA

OBROTOWA

NATALIA DĄBROWSKA

SKRZYDŁOWA

LENA JODANIEWSKA

SKRZYDŁOWA

MAJA OSTAPOWICZ

ROZGRYWAJĄCY

UKS50 BIAŁYSTOK

Chłopcy - klasa 6-7

DO CELU

Imponującym zapałem i dynamiką, demonstrują coraz większe umiejętności i zrozumienie gry. Ich treningi, połączenie ciężkiej pracy i drużynowego ducha, nie tylko rozwijają ich sportowe zdolności, ale również uczą ważnych wartości takich jak dyscyplina, współpraca i odpowiedzialność.
KRZYSZTOF BRZEZIŃSKI

BRAMKARZ

WOJCIECH JABŁONOWSKI

BRAMKARZ

JAKUB CZAJKOWSKI

BRAMKARZ

BARTOSZ KAROLEWSKI

ROZGRYWAJĄCY

RADOSŁAW KUPTEL

ROZGRYWAJĄCY

FABIAN WOJTKOWSKI

ROZGRYWAJĄCY

ALEKSANDER GRABOWSKI

OBROTOWY

FRANCISZEK SADOWSKI

ROZGRYWAJĄCY

ŁUKASZ STASIEŃKO

ROZGRYWAJĄCY

SEBASTIAN MORAWIEC

ROZGRYWAJĄCY

FRANCISZEK MARKOW

ROZGRYWAJĄCY

ALEKSANDER KUKLICZ

ROZGRYWAJĄCY

JAKUB DROZDOWSKI

ROZGRYWAJĄCY

PATRYK ŁOGWINIUK

ROZGRYWAJĄCY

HUBERT NIEWIŃSKI

OBROTOWY

WIKTOR OSTAPCZUK

SKRZYDŁOWY

uks50 białystok

Dziewczyny - 14-16 lat

ZGRANIE

Ambitne i utalentowane zawodniczki, które wykazują się dużym zaangażowaniem oraz pasją do sportu. Ich treningi, charakteryzujące się intensywnością i skupieniem na technice gry, są świadectwem ich dążenia do doskonalenia.
KAMILA PERKOWSKA

BRAMKARZ

ALICJA ŁABIENIEC

BRAMKARZ

HANNA OLĘDZKA

OBROTOWA

ANNA SZYMANIUK

ROZGRYWAJĄCA

JAGODA KONACHOWICZ

ROZGRYWAJĄCA

KAMILA BONIFACIUK

ROZGRYWAJĄCA

DARIA KOŚCIUKIEWICZ

SKRZYDŁOWA

GABRIELA MINIUK

SKRZYDŁOWA

JULIA BAKIER

SKRZYDŁOWA

MARTYNA POPŁAWSKA

ROZGRYWAJĄCA

MAJA KRZYWICKA

ROZGRYWAJĄCA

LUIZA ANGIELCZYK

ROZGRYWAJĄCA

JULIA KOŚCIUKIEWICZ

ROZGRYWAJĄCA

uks 50 Białystok

Chłopcy - 14-16 lat

MOC

Zgrany zespół pełen pasji i determinacji, który na każdym treningu i meczu daje z siebie wszystko, aby osiągnąć wspólny cel – zwycięstwo.
WOJCIECH JABŁONOWSKI

BRAMKARZ

KACPER MAŁACHWIEJ

ROZGRYWAJĄCY

MICHAŁ BONIFACIUK

SKRZYDŁOWY

MIŁOSZ JUSZCZUK

ROZGRYWAJĄCY

uks50 białystok

Dziewczynki - Gramy w ręczną

GRAMY

Młode, pełne energii zawodniczki, które z entuzjazmem i zaangażowaniem poznają tajniki tego dynamicznego sportu. Ich treningi, pełne zabawy i radości, nie tylko rozwijają umiejętności sportowe, ale także uczą pracy zespołowej i wzajemnego wsparcia.
uks50 białystok

Dziewczynki - Utworzą klasę sportową

3 wkrótce 4

Drużyna piłki ręcznej dziewczynek, które właśnie zdały egzamin do klasy sportowej, emanuje zapałem i determinacją. W przyszłym roku, jako członkinie nowo utworzonej klasy, zamierzają zacieśnić więzy i doskonalić umiejętności.
ADRIANNA BRZEZIŃSKA

BRAMKARZ

JOANNA PLISZKA

BRAMKARZ

ALEKSANDRA GUTOWSKA

ROZGRYWAJĄCA

ZUZANNA DĄBROWSKA

ROZGRYWAJĄCA

KALINA BORAWSKA

ROZGRYWAJĄCA

ALICJA WERDA

ROZGRYWAJĄCA

WERONIKA GÓRSKA

ROZGRYWAJĄCA

NIKOLA SULIK

ROZGRYWAJĄCA

NATALIA UŁANOWICZ

ROZGRYWAJĄCA

MILENA WOJTACH

ROZGRYWAJĄCA

NADIA KREJZA

ROZGRYWAJĄCA

ZUZANNA NIEMYJSKA

ROZGRYWAJĄCA

ZUZANNA WOŁYNIEC

ROZGRYWAJĄCA

uks50 białystok

Nasi Trenerzy

MONIKA USTYNIUK

TRENER i ZAŁOŻYCIEL KLUBU

KAMIL USTYNIUK

TRENER i ZAŁOŻYCIEL KLUBU

ANNA SZWENGIER TROCHIMCZYK

TRENER

KAROLINA BURSIEWICZ

TRENER