Trainer Details

Monika Ustyniuk

Trener - Mistrzyni Mocnych

Harmonogram zajęć

  • Wtorek:17:00 - 18:30
  • Czwartek:17:00 - 18:30

Biografia

Monika Ustyniuk – Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Jestem nauczycielem dyplomowanym z kilkunastoletnim stażem. Wielką radość sprawia mi praca z dziećmi i młodzieżą. Lubię aktywnie spędzać czas i zachęcać do tego innych. Wraz z mężem Kamilem Ustyniukiem jesteśmy założycielami Uczniowskiego Klubu Sportowego 50 Białystok. Jestem dumną mamą naszej kochanej córki Mai.

Praca z młodzieżą jest dla mnie źródłem wielkiej radości. Dzięki mojemu wykształceniu i doświadczeniu zawodowemu, potrafię efektywnie przekazywać wiedzę, motywować i inspirować młodych ludzi. Uważam, że sport to nie tylko aktywność fizyczna, ale również ważny element wychowania, który uczy dyscypliny, współpracy i dążenia do celu.

Jako osoba aktywna, lubię spędzać czas dynamicznie, a moja energia i entuzjazm do sportu często udzielają się innym. Jestem przekonana, że przez aktywność fizyczną można nie tylko poprawić kondycję i zdrowie, ale również zbudować pozytywną samoocenę i umiejętności społeczne.

Dążę do tego, by moje zajęcia były nie tylko edukacyjne, ale także źródłem radości i satysfakcji dla uczestników. Staram się, aby każdy mój uczeń czuł się ważny i doceniany, a moje zajęcia były bezpiecznym miejscem do rozwijania pasji oraz zdolności sportowych. Moim celem jest nie tylko nauczenie techniki i zasad gry, ale także rozwijanie umiejętności życiowych, które będą służyć młodym ludziom w przyszłości.

Kwalifikacje:

  • Instruktor Piłki Ręcznej
  • Instruktor Piłki Siatkowej
  • Instruktor Narciarstwa
  • Instruktor Aerobiku

Skills

Piłka ręczna
95%
Śpiewania
35%
Taniec
85%