Półfinał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Gratulacje Doma 👏🏆👏
Jeszcze raz BRAWO Ala, Gabrysia, Daria i Doma
Kadra województwa podlaskiego młodziczek w piłce ręcznej 2009 zakończyła swoje zmagania w Półfinale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na 4 miejscu. Zawodniczki z podlaskich klubów tj. UKS 50 Białystok , KPR Białystok – Klub Piłki Ręcznej Kobiet , KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka, MKS Dwójka Łomża , UKS Kangur Siemiatycze dzielnie walczyły do ostatniego gwizdka. Największym sukcesem okazało się stworzyć zgraną drużynę z walczących przeciwko sobie na co dzień zawodniczek.
Najlepszą strzelczynią turnieju została Dominika Kowalewska ( UKS 50 Białystok) – 21 bramek, a na drugim miejscu znalazła się Aleksandra Łabieniec ( KPR Białystok) – 15 bramek.
Na bramce na wyróżnienie zasłużyła Oliwia Mikołajczuk (UKS Kangur Siemiatycze).
Gratulujemy trenerom klubowym i dziękujemy za współpracę.
Kadra 2010 w przygotowaniu..

Dodaj komentarz