Dziewczynki kl.2-4

Piłka ręczna dziewczynki klasa 2-4. Gramy w Ręczną w SP 50!

Zapraszamy na zajęcia piłki ręcznej w SP 50, które są pełne energii i zabawy, dedykowane dla młodych, entuzjastycznych uczennic klas 2-4. Nasze treningi skupiają się na rozwijaniu podstawowych umiejętności sportowych, budowaniu ducha zespołowości oraz pielęgnowaniu miłości do aktywności fizycznej.

Podczas naszych sesji, młode zawodniczki mają okazję nauczyć się fundamentalnych technik piłki ręcznej, w tym bezpiecznego rzucania, efektywnego podawania, podstawowych zagadnień obronnych oraz prostych strategii gry. Trenerzy poświęcają uwagę na rozwój koordynacji, zwiększenie szybkości ruchów oraz poprawę ogólnej kondycji fizycznej, jednocześnie dbając o to, aby środowisko treningowe było bezpieczne, przyjazne i zachęcające do nauki.

Zajęcia te są fantastyczną szansą dla młodych dziewcząt, aby zaangażować się w regularną aktywność fizyczną, rozwijać zdrową konkurencyjność i cieszyć się sportem w przyjaznej, wspierającej atmosferze.

"Gramy w Ręczną w SP 50" to nie tylko nauka i trening, to przede wszystkim świetna zabawa i możliwość bycia częścią czegoś wyjątkowego. Dołącz do nas i poczuj radość z gry w piłkę ręczną!

Razem na boisku, razem w grze!

Potrzebne rzeczy na trening

Na trening piłki ręcznej zabierz ze sobą dobry nastrój, który pomoże Ci cieszyć się grą, oraz kilka niezbędnych rzeczy:

Butelka wody

Sportowe buty

Ręcznik

Sportowy strój

Plan zajęć

Zapraszamy na trening Piłki Ręcznej Dziewczynki z klas 2-4

DzieńCzasTrener
Poniedziałek 15:30 - 17:00 Kamil Ustyniuk
Wtorek 16:00 - 17:30 Kamil Ustyniuk
Czwartek 16:00 - 17:30 Kamil Ustyniuk

Informacje o zajęciach

  • Cena: BEZPŁATNE

  • Czas Zajęć:90min

  • Intensywność zajęć:MEDIUM

  • Nazwa grupy:Dziewczynki kl.2-4