Młodzik i Junior Mł.

Piłka Ręczna Młodzik i Junior Młodszy!
Gdzie pasja spotyka się z determinacją!

Nasze zajęcia piłki ręcznej SKS dla młodzieży w wieku 13-16 lat to intensywne i dynamiczne treningi, które koncentrują się na rozwijaniu zaawansowanych umiejętności sportowych, współdziałaniu drużynowym i pogłębianiu pasji do sportu. W trakcie tych sesji, młodzi zawodnicy zdobywają zaawansowaną wiedzę i doskonalą techniki piłki ręcznej, takie jak precyzyjne rzuty, skuteczne podania, zaawansowane taktyki obronne oraz strategie gry.

Trenerzy przykładają dużą wagę do rozwijania koordynacji, szybkości reakcji oraz kondycji fizycznej, jednocześnie tworząc środowisko, które jest bezpieczne, motywujące i sprzyja rozwojowi. Zajęcia te są doskonałą okazją dla młodzieży do zaangażowania się w sport na wyższym poziomie, rozwijania ducha sportowej rywalizacji oraz czerpania satysfakcji z aktywności fizycznej.

Nasze treningi piłki ręcznej SKS są idealne dla młodych sportowców, którzy chcą podnieść swoje umiejętności do nowego poziomu. Zapraszamy wszystkich młodych entuzjastów piłki ręcznej do dołączenia do nas i wspólnego osiągania sportowych sukcesów!

Razem na boisku, razem w grze!

Potrzebne rzeczy na trening

Na trening piłki ręcznej zabierz ze sobą dobry nastrój, który pomoże Ci cieszyć się grą, oraz kilka niezbędnych rzeczy:

Butelka wody

Sportowe buty

Ręcznik

Sportowy strój

Plan zajęć

Zapraszamy na trening SKS Piłki Ręcznej

DzieńCzasTrener
Piątek 17:00 - 18:30 Kamil Ustyniuk
Sobota 10:00 - 12:00 Kamil Ustyniuk

Informacje o zajęciach

• Cena: BEZPŁATNE

• Czas Zajęć:90min

• Intensywność zajęć:HARD

• Nazwa grupy:Młodzik i Junior Mł.