Chłopcy kl.5-7

Piłka ręczna chłopców klasa 5-7.
Łączy nas sportowa pasja!

Zajęcia piłki ręcznej dla uczniów klas 5-7 charakteryzują się energicznymi treningami, które koncentrują się na doskonaleniu zdolności sportowych, współdziałaniu drużynowym i rozwijaniu zamiłowania do aktywności szczypiornistów. W trakcie treningów, uczestnicy zdobywają wiedzę na temat elementarnych technik piłki ręcznej, w tym rzucania, podawania, taktyk obronnych oraz planowania gry. Trenerzy skupiają się na ulepszaniu koordynacji, prędkości oraz kondycji fizycznej, jednocześnie tworząc bezpieczne i motywujące otoczenie edukacyjne. Te treningi są idealną możliwością do zaangażowania się w aktywność fizyczną, kształtowania sportowego etosu rywalizacji i doświadczania przyjemności płynącej z uprawiania sportu.

Razem na boisku, razem w grze!

Potrzebne rzeczy na trening

Na trening piłki ręcznej zabierz ze sobą dobry nastrój, który pomoże Ci cieszyć się grą, oraz kilka niezbędnych rzeczy:

Butelka wody

Sportowe buty