Z Małkinii z Mikołajkowym Srebrem

W sobotę nasze dziewczyny 2010 i młodsze uczestniczyły w Ogólnopolskim Turnieju w Małkini. Po zwycięskich 4 spotkaniach zameldowaliśmy się w finale, gdzie po bardzo ciekawym meczu przegrywamy z gospodarzem Dwójka Małkinia..

Nagrodę dla najlepszej zawodniczki otrzymała: RÓŻA JAKOWCZUK.

Największą nagrodą dla całego zespołu były jednak słowa skierowane do naszego zespołu o naszej pracy i umiejętnościach zawodników wypowiedziane przez Pana Prezesa Warszawsko – Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej Grzegorza Gutowskiego. DZIĘKUJEMY ❗️❗️❗️
Dziękujemy Trenerowi i Zespołowi UKS Niedźwiadek Węgrów za pomoc po turnieju 👏💐
Klasyfikacja końcowa:
1️⃣ UKS Dwójka Małkinia Górna
2️⃣ UKS 50 BIAŁYSTOK 💛🤍🖤
3️⃣ MKS Pogoń Siedlce
4️⃣ UKS Niedźwiadek Węgrów
5️⃣ UKS Kangur Siemiatycze
6️⃣ SP Kleosin
7️⃣ MKS Łomża
8️⃣ SP 10 Ostrotęka

Dodaj komentarz